Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Inlocuire Centrala termică la Scoala Gimnazială Miron Costin, com. Trifești, jud. Neamț
- Număr anunț
- DA40978386
- Autoritate contractantă
- COMUNA TRIFESTI (CONSILIUL LOCAL TRIFESTI) (CUI 2613842)
- Furnizor / câștigător
- KADATA PREST SRL (CUI RO6683727)
- Cod CPV
- 45331100-7 · Lucrari de instalare de echipamente de incalzire centrala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 48.293,37 RON
- Valoare atribuită
- 48.293,37 RON
- Data publicării
- 12.08.2026 09:53
- Termen limită
- 17.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.08.2026 14:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
48.293,37 RON
din 48.293,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro