Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Stingator Co2, 2 kg, Tip G2 , STINGATOR TIP P6 referat 113781
- Număr anunț
- DA40982288
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
- Furnizor / câștigător
- SERVSTING SRL (CUI RO14490395)
- Cod CPV
- 35111320-4 · Extinctoare portabile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 545 RON
- Valoare finală
- 545 RON
- Data publicării
- 12.08.2026 13:29
- Termen limită
- 17.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.08.2026 15:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.