Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cantar platforma SZL-E 150 Kg FiscalMAG SZL-E 40x50 Acumulator, avizat metrologic

Număr anunț
DA40982027
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII-UNITATEA MILITARA 01829 (CUI 4266987)
Furnizor / câștigător
JURNALUL ELECTRONIC SRL (CUI RO36260060)
Cod CPV
42923200-4 · Cantare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
826,40 RON
Valoare atribuită
826,40 RON
Data publicării
12.08.2026 13:15
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
12.08.2026 14:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

826,40 RON

din 826,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.