Ofertă acceptată Cumpărare directă

Executie sistem de supraveghere video

Număr anunț
DA40980588
Autoritate contractantă
COMUNA VEDEA (CUI 6826851)
Furnizor / câștigător
RO ELCO SRL (CUI RO16606667)
Cod CPV
32323500-8 · Sistem video de supraveghere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.546,31 RON
Valoare atribuită
16.546,31 RON
Data publicării
12.08.2026 11:57
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
12.08.2026 14:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.546,31 RON

din 16.546,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.