Ofertă refuzată Cumpărare directă

ROPIVACAINA INFOMED 2 MG/ML CT X 20 PUNGI 100ML SOL PERF/ ROPIVACAINUM

Număr anunț
DA40976762
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN RESITA (CUI 1061626)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI RO13591928)
Cod CPV
33661100-2 · Anestezice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
697,23 RON
Valoare finală
697,23 RON
Data publicării
11.08.2026 17:03
Data finalizării
12.08.2026 13:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.