Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICIU DE CONTROL TEHNIC
- Număr anunț
- DA40977300
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ,,SIMION MEHEDINTI"SOVEJA (CUI 18967668)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRIC TOTAL SRL (CUI 18219543)
- Cod CPV
- 71356100-9 · Servicii de control tehnic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON
- Data publicării
- 12.08.2026 08:37
- Termen limită
- 17.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.08.2026 16:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.000 RON
din 2.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro