Ofertă acceptată Cumpărare directă

Senzor temperatura dpf 3 filre Dinex DIN22044

Număr anunț
DA40958897
Autoritate contractantă
TURSIB S.A. (CUI RO789401)
Furnizor / câștigător
TRUCK ELEMENTS EXPRESS SRL (CUI RO31749296)
Cod CPV
35125100-7 · Senzori (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
900,90 RON
Valoare atribuită
900,90 RON
Data publicării
07.08.2026 12:33
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
12.08.2026 13:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

900,90 RON

din 900,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.