Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set mobilier scolar reglabil 01 – Forte Plus BPPF

Număr anunț
DA40982614
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic "Lucian Blaga" Cluj-Napoca (CUI 4779044)
Furnizor / câștigător
FURNISSA SRL (CUI 24089030)
Cod CPV
39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.959,56 RON
Valoare atribuită
10.959,56 RON
Data publicării
12.08.2026 13:48
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
12.08.2026 14:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.959,56 RON

din 10.959,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.