Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Aparat de aer conditionat LG Dualcool Pro, 9000 BTU cu instalare
- Număr anunț
- DA40981932
- Autoritate contractantă
- PARCHETUL DE PE LANGA TRIBUNALUL VASLUI (CUI 4359610)
- Furnizor / câștigător
- FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
- Cod CPV
- 39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.304 RON
- Valoare atribuită
- 2.304 RON
- Data publicării
- 12.08.2026 13:10
- Termen limită
- 17.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.08.2026 13:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.304 RON
din 2.304 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro