- Număr anunț
- DA40980794
- Autoritate contractantă
- Casa de Cultura a municipiului Braila (CUI 4342936)
- Furnizor / câștigător
- IOELMA PROD SRL (CUI RO26166741)
- Cod CPV
- 39298900-6 · Diverse articole decorative (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 449,85 RON
- Valoare atribuită
- 449,85 RON
- Data publicării
- 12.08.2026 12:09
- Termen limită
- 17.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.08.2026 14:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
449,85 RON
din 449,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro