Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Oferta Materiale - SCOALA "Mihai David" Negresti
- Număr anunț
- DA40983046
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Mihai David Negresti (CUI 8070737)
- Furnizor / câștigător
- DACOND IMPEX SRL (CUI RO3336715)
- Cod CPV
- 44100000-1 · Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.568,68 RON
- Valoare atribuită
- 10.568,68 RON
- Data publicării
- 12.08.2026 14:12
- Termen limită
- 17.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.08.2026 14:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.568,68 RON
din 10.568,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro