Ofertă acceptată Cumpărare directă

DIVERSE MATERIALE INTRETINERE SI REPARATII

Număr anunț
DA40983036
Autoritate contractantă
LICEUL RADU PETRESCU (CUI 4427110)
Furnizor / câștigător
VRINCEANA SRL (CUI 14612620)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.057,85 RON
Valoare atribuită
13.057,85 RON
Data publicării
12.08.2026 14:11
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
12.08.2026 14:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.057,85 RON

din 13.057,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.