Ofertă acceptată Cumpărare directă

Soluție geospațială Cartinspect pentru optimizarea inspecției fiscale

Număr anunț
DA40980743
Autoritate contractantă
COMUNA BRATEIU (PRIMARIA) (CUI 4406282)
Furnizor / câștigător
VISORO GLOBAL SRL (CUI 36770000)
Cod CPV
71354100-5 · Servicii de cartografie digitala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
135.000 RON
Valoare atribuită
135.000 RON
Data publicării
12.08.2026 12:05
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
12.08.2026 12:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

135.000 RON

din 135.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.