Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Rvent - Filtru bacterian/ viral
- Număr anunț
- DA40982435
- Autoritate contractantă
- Institutul Clinic de Urologie si Transplant Renal Cluj (CUI 12653879)
- Furnizor / câștigător
- HDL UNION SRL (CUI RO16646521)
- Cod CPV
- 42913500-4 · Filtre de aspiratie a aerului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 960 RON
- Valoare atribuită
- 960 RON
- Data publicării
- 12.08.2026 13:37
- Termen limită
- 17.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.08.2026 14:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
960 RON
din 960 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro