Ofertă acceptată Cumpărare directă

Certificate de înregistrare a vehiculelor și suport

Număr anunț
DA40982818
Autoritate contractantă
ORASUL PATARLAGELE (CUI 4055866)
Furnizor / câștigător
PATRATEL IMPEX S.R.L. (CUI RO12095888)
Cod CPV
22450000-9 · Imprimate nefalsificabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
750 RON
Valoare atribuită
750 RON
Data publicării
12.08.2026 13:58
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
12.08.2026 14:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

750 RON

din 750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.