Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de reparare si intretinereDacia Duster, nr. inmatriculare HR-08-ZHA
- Număr anunț
- DA40982177
- Autoritate contractantă
- COMUNA FRUMOASA (CUI 4246173)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SRL (CUI RO6682144)
- Cod CPV
- 50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.219,26 RON
- Valoare atribuită
- 3.219,26 RON
- Data publicării
- 12.08.2026 13:23
- Termen limită
- 17.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.08.2026 13:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.219,26 RON
din 3.219,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro