Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii electrice autovehicule NR:CV-40-SEP; CV-05-RST

Număr anunț
DA40980188
Autoritate contractantă
SEPSI ÚT-ÉPÍTŐ S.R.L. (CUI RO39716308)
Furnizor / câștigător
GOTHER AUTOSERVICE SRL (CUI RO16826700)
Cod CPV
50112100-4 · Servicii de reparare a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.177 RON
Valoare atribuită
1.177 RON
Data publicării
12.08.2026 11:35
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
12.08.2026 11:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.177 RON

din 1.177 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.