Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cumparare directa ulei motor 5l

Număr anunț
DA40981991
Autoritate contractantă
Politia Locala a mun.Sf.Gheorghe (CUI 18018175)
Furnizor / câștigător
PRESTARI SERVICII SI COMERT "SIGNAL" SRL (CUI RO6605303)
Cod CPV
09211100-2 · Uleiuri pentru motoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
235,54 RON
Valoare atribuită
235,54 RON
Data publicării
12.08.2026 13:13
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
12.08.2026 13:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

235,54 RON

din 235,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.