Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie ulei motor 10W40
- Număr anunț
- DA40980766
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01867 (CUI 43181393)
- Furnizor / câștigător
- SWISO IMPEX SRL (CUI RO12727992)
- Cod CPV
- 09211000-1 · Uleiuri lubrifiante si agenti lubrifianti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 495 RON
- Valoare atribuită
- 495 RON
- Data publicării
- 12.08.2026 12:07
- Termen limită
- 17.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.08.2026 13:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
495 RON
din 495 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro