Ofertă acceptată Cumpărare directă

Verificare supape de siguranta conform PTC7 2010 - dimensiune max 1''

Număr anunț
DA40981209
Autoritate contractantă
Gradinita 168 (CUI 4420503)
Furnizor / câștigător
HEAT INSTAL SRL (CUI 23862510)
Cod CPV
39715210-2 · Echipament de incalzire centrala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200 RON
Valoare atribuită
1.200 RON
Data publicării
12.08.2026 12:33
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
12.08.2026 17:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200 RON

din 1.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.