Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de Revizie centrale termice de pardoseala , cf PTA1 2010 ISCIR

Număr anunț
DA40982187
Autoritate contractantă
Gradinita 168 (CUI 4420503)
Furnizor / câștigător
HEAT INSTAL SRL (CUI 23862510)
Cod CPV
71600000-4 · Servicii de testare, analiza si consultanta tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.500 RON
Valoare atribuită
1.500 RON
Data publicării
12.08.2026 13:23
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
12.08.2026 17:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.500 RON

din 1.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.