Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tipizate

Număr anunț
DA40978144
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COSTESTII DIN VALE (CUI 29145948)
Furnizor / câștigător
TIPO-CART-PRES S.R.L. (CUI 21239222)
Cod CPV
22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.576 RON
Valoare atribuită
4.576 RON
Data publicării
12.08.2026 09:39
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
12.08.2026 19:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.576 RON

din 4.576 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.