Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ITP microbuz școlar AG 12 SGO, Comuna Cocu, Județul Argeș
- Număr anunț
- DA40982753
- Autoritate contractantă
- Comuna Cocu (CUI 4318369)
- Furnizor / câștigător
- TACHO TEST MRT SRL (CUI RO38056971)
- Cod CPV
- 71631200-2 · Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 247,93 RON
- Valoare atribuită
- 247,93 RON
- Data publicării
- 12.08.2026 13:55
- Termen limită
- 17.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.08.2026 21:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
247,93 RON
din 247,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro