Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii Verificator-Instalare stații de reîncărcare cu putere normală pentru vehicule electrice

Număr anunț
DA40595724
Autoritate contractantă
COMUNA MERISANI (CUI 4122060)
Furnizor / câștigător
PETRESCU TOMA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 32688294)
Cod CPV
71621000-7 · Servicii de analiza sau consultanta tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.440 RON
Valoare atribuită
1.440 RON
Data publicării
10.06.2026 12:22
Termen limită
15.06.2026 17:00
Data finalizării
15.06.2026 08:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.440 RON

din 1.440 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.