Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de operare a stațiilor de încărcare electrice

Număr anunț
DA40953991
Autoritate contractantă
COMUNA ROMANASI (CUI 4291557)
Furnizor / câștigător
GENERAL SECURITY SRL (CUI RO11160619)
Cod CPV
65320000-2 · Exploatarea instalatiilor electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
54 RON
Valoare atribuită
54 RON
Data publicării
06.08.2026 15:15
Termen limită
11.08.2026 17:00
Data finalizării
06.08.2026 16:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

54 RON

din 54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.