Ofertă acceptată Cumpărare directă

EVOLVEO StrongVision Dual PRO 4G, cameră de vânătoare cu încărcare pe Cloud și Email, 16 GB

Număr anunț
DA40953870
Autoritate contractantă
Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
Furnizor / câștigător
SPYSHOP SRL (CUI RO25051565)
Cod CPV
32333200-8 · Camere video (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.705 RON
Valoare atribuită
3.705 RON
Data publicării
06.08.2026 15:04
Termen limită
11.08.2026 17:00
Data finalizării
06.08.2026 15:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.705 RON

din 3.705 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.