Ofertă acceptată Cumpărare directă

Suprafete de joc cu gazon sintetic multifunctional 40x18m, 33x18m si 38x22m

Număr anunț
DA40954314
Autoritate contractantă
Comuna Ion Roata (CUI 4365107)
Furnizor / câștigător
ATLAS SPORT SRL (CUI 31806715)
Cod CPV
39293400-6 · Gazon artificial (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
174.576,35 RON
Valoare atribuită
174.576,35 RON
Data publicării
06.08.2026 15:43
Termen limită
11.08.2026 17:00
Data finalizării
06.08.2026 15:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

174.576,35 RON

din 174.576,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.