Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Bonete / Ochelari fototerapie cu lumina albastra BONETA EYE MAX PREEMIE / REGULAR
- Număr anunț
- DA40952637
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
- Furnizor / câștigător
- TG SOLUTIONS COM SRL (CUI 14685818)
- Cod CPV
- 33734000-4 · Ochelari (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.800 RON
- Valoare finală
- 1.800 RON
- Data publicării
- 06.08.2026 13:51
- Termen limită
- 11.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 06.08.2026 15:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.