Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hinta metal 2 scaune cu protectie H.01.02 T

Număr anunț
DA40949241
Autoritate contractantă
COMUNA SASCIORI (CUI 4562109)
Furnizor / câștigător
DUPEX SRL (CUI RO1770555)
Cod CPV
37535200-9 · Echipament pentru terenuri de joaca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.452 RON
Valoare atribuită
3.452 RON
Data publicării
06.08.2026 10:51
Termen limită
11.08.2026 17:00
Data finalizării
06.08.2026 13:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.452 RON

din 3.452 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.