Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Plasa De Protectie Avalon 600 Neagra Inaltime 300 Cm Latime 300
- Număr anunț
- DA40953892
- Autoritate contractantă
- MUZEUL JUDETEAN MURES (CUI 4323500)
- Furnizor / câștigător
- OXYGEN ART TRADING SRL (CUI RO33331906)
- Cod CPV
- 37400000-2 · Articole si echipament de sport (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 679,02 RON
- Valoare atribuită
- 679,02 RON
- Data publicării
- 06.08.2026 15:06
- Termen limită
- 11.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 06.08.2026 15:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
679,02 RON
din 679,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro