Ofertă refuzată Cumpărare directă

DEZINFECTANT GEL de Pentru MAINI 1L KLINTENSIV dezinfectanti 1 l litru

Număr anunț
DA40953830
Autoritate contractantă
Institutul de Pneumoftiziologie "Marius Nasta (CUI 4316180)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
33741300-9 · Dezinfectant pentru maini (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
646,95 RON
Valoare finală
646,95 RON
Data publicării
06.08.2026 15:01
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 14:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.