Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de monitorizare a traficului

Număr anunț
DA40952693
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ODORHEIU SECUIESC (PRIMARIA MUNICIPIULUI ODORHEIU SECUIESC) (CUI 4367558)
Furnizor / câștigător
FIP CONSULTING (CUI RO18423208)
Cod CPV
63712710-3 · Servicii de monitorizare a traficului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
95.000 RON
Valoare atribuită
95.000 RON
Data publicării
06.08.2026 13:55
Termen limită
11.08.2026 17:00
Data finalizării
06.08.2026 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

95.000 RON

din 95.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.