Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE REMEDIERE PARDOSELI

Număr anunț
DA40953692
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC WALDORF (CUI 23995206)
Furnizor / câștigător
INTELLIGENT PROFILE SRL (CUI 31724798)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
139.966,80 RON
Valoare atribuită
139.966,80 RON
Data publicării
06.08.2026 14:52
Termen limită
11.08.2026 17:00
Data finalizării
06.08.2026 15:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

139.966,80 RON

din 139.966,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.