Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii medicale- sectia Handbal
- Număr anunț
- DA40953620
- Autoritate contractantă
- CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL UNIREA SLOBOZIA (CUI 19103570)
- Furnizor / câștigător
- COMO CLINIC SRL (CUI 37969410)
- Cod CPV
- 85121200-5 · Servicii prestate de medici specialisti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.282 RON
- Valoare atribuită
- 6.282 RON
- Data publicării
- 06.08.2026 14:48
- Termen limită
- 11.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 06.08.2026 14:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.282 RON
din 6.282 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro