Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Atelier de Vară pt elevi – experiențe de învățare în aer liber și activ edu pt prev și red aband șc
- Număr anunț
- DA40951641
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR. 3 LUPENI (CUI 32019419)
- Furnizor / câștigător
- CENTRUL DE PERFECTIONARE IN EDUCATIE "PROF DE 10" (CUI RO45424618)
- Cod CPV
- 79952000-2 · Servicii pentru evenimente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.100 RON
- Valoare atribuită
- 33.100 RON
- Data publicării
- 06.08.2026 12:59
- Termen limită
- 11.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 06.08.2026 12:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
33.100 RON
din 33.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro