Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii auxiliare prin Programul Educatiie si Ocupare 2021-2027
- Număr anunț
- DA40930006
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA DR BALASI JOZSEF CURTUISENI (CUI 23998938)
- Furnizor / câștigător
- IUNISTART CONSULT (CUI 50903552)
- Cod CPV
- 79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.300 RON
- Valoare finală
- 6.300 RON
- Data publicării
- 03.08.2026 15:36
- Termen limită
- 08.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 08.08.2026 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.