Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hipoclorit de sodiu 12,5%, bidon 25 kg

Număr anunț
DA40957845
Autoritate contractantă
Complex Statiune Balneara Dorna Candrenilor SRL (CUI 49903214)
Furnizor / câștigător
TEHNOCHIM SRL (CUI RO5020688)
Cod CPV
24312220-2 · Hipoclorit de sodiu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.200 RON
Valoare atribuită
7.200 RON
Data publicării
07.08.2026 11:29
Termen limită
12.08.2026 17:00
Data finalizării
08.08.2026 19:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.200 RON

din 7.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.