Ofertă refuzată Cumpărare directă

SRTFC BRASOV-Revizia Vagoane Brasov - Robinet temporizare de perete pentru lavoar.

Număr anunț
DA40923248
Autoritate contractantă
SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
Furnizor / câștigător
ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
Cod CPV
42130000-9 · Robinete, vane si dispozitive similare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
525,60 RON
Valoare finală
525,60 RON
Data publicării
03.08.2026 08:23
Termen limită
08.08.2026 17:00
Data finalizării
08.08.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.