Ofertă refuzată
Cumpărare directă
REINNOIRE CERTIFICAT DIGITAL CALIFICAT VALABILITATE 3 ANI
- Număr anunț
- DA40927532
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL LOCAL DE SALUBRIZARE SAGEATA (CUI 39367747)
- Furnizor / câștigător
- CENTRUL DE CALCUL SA (CUI RO2163993)
- Cod CPV
- 79132100-9 · Servicii de certificare a semnaturii electronice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 285 RON
- Valoare finală
- 285 RON
- Data publicării
- 03.08.2026 13:01
- Termen limită
- 08.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 08.08.2026 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.