Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Revizie filtre si ulei motor ptr MAI60447 cf. deviz 345 din 01.07.2026
- Număr anunț
- DA40985390
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "MATEI BASARAB" AL JUDETULUI OLT (CUI 4286380)
- Furnizor / câștigător
- ATM TRUCK SERVICE SRL (CUI 18549380)
- Cod CPV
- 50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.925,51 RON
- Valoare atribuită
- 3.925,51 RON
- Data publicării
- 13.08.2026 08:35
- Termen limită
- 18.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 13.08.2026 08:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.925,51 RON
din 3.925,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro