Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PROD. CURATENIE

Număr anunț
DA40985314
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "DAN SPATARU (CUI 29287616)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.159,84 RON
Valoare atribuită
2.159,84 RON
Data publicării
13.08.2026 08:28
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
13.08.2026 09:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.159,84 RON

din 2.159,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.