Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cazare în camera twin
- Număr anunț
- DA40984255
- Autoritate contractantă
- Centrul Judetean pentru Conservarea si Promovarea Culturii Traditionale Satu Mare (CUI 17193666)
- Furnizor / câștigător
- ZIRMER BUD S.R.L. (CUI RO5736521)
- Cod CPV
- 55110000-4 · Servicii de cazare la hotel (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 594,60 RON
- Valoare atribuită
- 594,60 RON
- Data publicării
- 12.08.2026 15:35
- Termen limită
- 18.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 13.08.2026 09:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
594,60 RON
din 594,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro