Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII ÎNCHIRIERE TOALETE ECOLOGICE MOBILE CU OCAZIA EVENIMENTULUI ZILELE SFÂNTU ȘTEFAN - SÂNCRAI

Număr anunț
DA40984209
Autoritate contractantă
COMUNA DEALU (CUI 4367930)
Furnizor / câștigător
MAXI BOX MIXT SRL (CUI 25511736)
Cod CPV
45215500-2 · Toalete publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.500 RON
Valoare atribuită
3.500 RON
Data publicării
12.08.2026 15:31
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
13.08.2026 08:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.500 RON

din 3.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.