Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PIPERACILLINUM/TAZOBACTAMUM - PERASIN 2G/0.25G
- Număr anunț
- DA40983860
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL ADJUD (CUI 4410690)
- Furnizor / câștigător
- PHARMA SA (CUI RO13591928)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 308,64 RON
- Valoare atribuită
- 308,64 RON
- Data publicării
- 12.08.2026 15:04
- Termen limită
- 17.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 13.08.2026 07:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
308,64 RON
din 308,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro