Ofertă acceptată
Cumpărare directă
publicare anunt mica publicitate in ziar tiparit national JURNALUL NATIONAL CUPRINSE INTRE 50- 999
- Număr anunț
- DA40981692
- Autoritate contractantă
- Comuna Pui (CUI 4374059)
- Furnizor / câștigător
- TMT MEDIA INTERNATIONAL SRL (CUI RO11771299)
- Cod CPV
- 79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 501,60 RON
- Valoare atribuită
- 501,60 RON
- Data publicării
- 12.08.2026 12:57
- Termen limită
- 17.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 13.08.2026 08:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
501,60 RON
din 501,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro