Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse informative si de promovare

Număr anunț
DA40981118
Autoritate contractantă
COMUNA AVRAMESTI (CUI 4367892)
Furnizor / câștigător
PRINT & DECOR GROUP SRL (CUI 31870890)
Cod CPV
39294100-0 · Produse informative si de promovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.032,80 RON
Valoare atribuită
1.032,80 RON
Data publicării
12.08.2026 12:28
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
13.08.2026 09:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.032,80 RON

din 1.032,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.