Ofertă refuzată Cumpărare directă

Sistem Desktop PC ASUS ExpertCenter P500 Intel core 5 16GB SSD512 GB

Număr anunț
DA40977981
Autoritate contractantă
Comuna Daesti (Primaria Comunei Daesti) (CUI 2540651)
Furnizor / câștigător
EXPRESS SOFT SOLUTIONS S.R.L. (CUI RO36570894)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.242 RON
Valoare finală
3.242 RON
Data publicării
12.08.2026 09:30
Data finalizării
13.08.2026 08:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.