Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari constructii. Reparatii acoperis Gradinita Nadisu-Hododului

Număr anunț
DA40977978
Autoritate contractantă
SCOALA CU CL. I-VIII WESSELENYI HODOD (CUI 17337869)
Furnizor / câștigător
ELF FRANZ PRODUCT S.R.L. (CUI 39247570)
Cod CPV
45200000-9 · Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.150 RON
Valoare atribuită
29.150 RON
Data publicării
12.08.2026 09:30
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
13.08.2026 06:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.150 RON

din 29.150 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.