Ofertă acceptată Cumpărare directă

SAL - EKARZIN 0.5MG/30MG / 1G UNG. X 15G referat 33700/27.07.2026

Număr anunț
DA40973618
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33640000-8 · Medicamente pentru sistemul genito-urinar si hormoni (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
183,40 RON
Valoare atribuită
183,40 RON
Data publicării
11.08.2026 12:46
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
13.08.2026 07:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

183,40 RON

din 183,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.