Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 40,2% sub estimat

MEDICAMENTE APARAT GASTRIC - MEDICINA INTERNA

Număr anunț
DA40972041
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC C.F. TIMISOARA (CUI 2491516)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.888,51 RON
Valoare atribuită
2.325 RON 40,2% sub estimat
Data publicării
11.08.2026 11:25
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
13.08.2026 08:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.325 RON

din 3.888,51 RON estimat 40,2%

Adjudecat la 59,8% din estimat · economie 1.563,51 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.